א.ס.ד. מערכת לחימה במשטרת FDKM

הוא מארגן קורסים וסמינרים מקצועיים למפעילי אבטחה אזרחיים, צבאיים, משטרתיים, ציבוריים ופרטיים. FDKM מתמחה בקורסי הגנה עצמית וירי דינמי בשיטת ג'ו-ג'יטסו וקרב מגע הישראלית המוכרת בכל רחבי העולם.

FDKM, עוסקת בהכשרה והכנה של מדריכי הגנה אישיים, באמצעות מערכת הלחימה ג'ו ג'יטסו - קרב מגע.

הקורסים שלנו מתקיימים בכל רחבי העולם במשרדי FDKM ברחבי העולם. אפשרות גם להשתתף בקורסים המקוונים שלנו. קורסי הקאווה מגא שלנו מכוונים לכל ספורטאי ה- FDKM או לכל הספורטאים מתחומי הלחימה השונים שיש להם תואר מינימלי של חגורה חומה. הקורסים שלנו פתוחים גם לאנשי מקצוע שמגיעים מכוחות משטרה מיוחדים או ממחלקות מיוחדות צבאיות. להיות מדריך FDKM מדי, לרכוש את ההסמכה המוכרת ולהציג בכל רחבי העולם.


הקורסים שלנו בכל רחבי העולם

קורס מדריכי FDKM בקרב מגע

קורסים מדריכים בקרבה מגע

קרב מגע הפך לבולט ברחבי העולם ולעיתים נתפס כצורך להתגונן מפני כל התקפה שיכולה לקרות בכל עת בחיי היומיום. קורסי המדריכים נועדו ללמד טכניקות בסיסיות לשימוש בהגנה מפני כל סוג של תוקפנות. תלמד כיצד להגן על עצמך מפני התקפות ממקלות, בקבוקים, סכינים, אקדחים וכן מבעיטות ואגרופים.

איך להיות מדריך FDKM?

 

כדי להיות מדריכים ברמה הראשונה של ג'ו ג'יטסו / קרב מגע FDKM, עליך להיות אחת מהדרישות הבאות:

 • מפעיל חגורות בראון ג'ו-ג'יטסו / קרב מגע;
 • חגורה חומה של תחומי לחימה אחרים;
 • מומחה לספורט קרבי;
 • מדריך חינוך גופני ו / או כושר;
 • תואר במדעי הספורט;
 • תעודה רשמית "וידאו FDKM" חגורה שחורה / קורס מלא.

כדי להיות מדריכים ברמה השנייה של ג'ו-ג'יטסו / קרב מגע FDKM עליכם להיות ברשות ההסמכה הישראלית של ג'ו-ג'יטסו / קרב מגע FDKM.

 

כדי להיות מדריכים ברמה השלישית של ג'ו ג'יטסו / קרב מגע FDKM עליכם להיות ברשות ההסמכה הישראלית השנייה של ג'ו ג'יטסו / קרב מגע FDKM.

 

צרו איתנו קשר למידע על קורסי מדריכים וכיצד להשתתף בקורס. אפשרות לעבור את הקורס בעירך או ישירות בפלטפורמה שלנו לקורסים מקוונים FDKM ACADEMY.

קרב מגע FDKM
קורס מדריכי FDKM בקרב מגע קובוטן

קורס מדריכים בקרב מגע קובוטן

FDKM מארגן קורסים של מדריכי קובוטן, ייחודיים בענף, מתבצעים במתקנים ובמקומות בהם אימונים ב- FDKM עוסקים בטכניקות ולחצים, ומכות באזורים חיוניים של רגישות מוגברת לכאב בגוף, מה שהופך את קובוטן לכלי יעיל לשליטה ולניהול תוֹקֵף. בתום הקורס, המדריך יוכשר ב -360 ° בכדי שיוכל להתמודד עם מצבים במתח, במורכבות ועוינות רבה יותר.

איך להיות מדריך קובטן של FDKM?

 

כדי להיות מדריך FDKM של קובוטן עליך להיות אחת מהדרישות הבאות:

 • מדריכי FDKM הישראליים של ג'ו-ג'יטסו / קרב מגע.
 • מדריכי משטרת FDKM;
 • מדריכות FDKM נקבות;
 • מדריכים צבאיים FDKM.

צרו איתנו קשר למידע על קורסי מדריכים ואופן ההשתתפות בקורס. אפשרות לעבור את הקורס בעירך או ישירות בפלטפורמה שלנו לקורסים מקוונים FDKM ACADEMY.

קורס מדריכי משטרה של FDKM קרב מגע

קורס מדריכי משטרה בקרב מגע

FDKM מארגנת קורסים עבור מדריכי משטרת קרב מגע, קורס שתוכנן במיוחד לאכיפת החוק הזקוקים לעבודה מהירה, יעילה ועם פרופיל נמוך. קורסי מדריכי המשטרה שלנו בקרבה מגע עוסקים בנושאים החל מטכניקות מבצעיות חשופות ידיים וכלה בשימוש בכלי נשק לא קטלניים. במהלך הקורס יילמדו שיטות לניהול מצבים מסוכנים עם הגנה ושליטה על העצורים.

איך להיות מדריך משטרתי FDKM?

 

כדי להיות מדריכי משטרה ב- FDKM עליך להיות אחת מהדרישות הבאות:

 • מדריכי FDKM הישראליים של ג'ו-ג'יטסו / קרב מגע.
 • מדריכי FDKM קובוטן;
 • מדריכות FDKM נקבות;
 • מדריכים צבאיים FDKM.

 

צרו איתנו קשר למידע על קורסי מדריכים ואופן ההשתתפות בקורס. אפשרות לעבור את הקורס בעירך או ישירות בפלטפורמה שלנו לקורסים מקוונים FDKM ACADEMY.

קורס מדריכות אישה בקרב מגע. FDKM

קורס מדריכות אישה בקרב מגע

FDKM מארגנת קורסים בהסמכת מדריכות אשת קרב מגע. הקורסים מיועדים למעגל המדריכים FDKM על ידי התייחסות לכל היבט של בטיחות. התרגילים מתאימים לכל אישה עם שימוש בפריטים מאולתרים כמו ארנק, מגזינים ועוד.

הקורסים למדריכי קרב מגע דונה הם ייחודיים בתחום והם מבוצעים אך ורק על ידי FDKM ומתבצעים במתקנים ובמשרדים המסונפים ל- FDKM.

איך להיות מדריכת FDKM נקבה?

 

כדי להיות מדריך נקבה ב- FDKM עליך להיות אחת מהדרישות הבאות:

 • מדריכי FDKM הישראליים של ג'ו-ג'יטסו / קרב מגע.
 • מדריכי FDKM קובוטן;
 • מדריכי משטרת FDKM;
 • מדריכים צבאיים FDKM.

 

צרו איתנו קשר למידע על קורסי מדריכים ואופן ההשתתפות בקורס. אפשרות לעבור את הקורס בעירך או ישירות בפלטפורמה שלנו לקורסים מקוונים FDKM ACADEMY.

קורס מדריכים צבאיים FDKM קרב מגע

קורס מדריכים צבאיים בקרב מגע

FDKM מארגן קורסים בהסמכת מדריכי צבא קרב מגע. קורסי המדריכים הצבאיים FDKM עומדים בפני טכניקות לחימה צמודות שמטרתן לנטרל את האויב. במהלך הקורס יטופלו טכניקות בעלות פרופיל גבוה באמצעות כלי נשק וכלי נשק קצוות.

קורסי מדריכים צבאיים של FDKM, ייחודיים בענף, ניתנים אך ורק על ידי FDKM ומתקיימים במתקנים ובמקומות המזוהים עם FDKM.

איך להיות מדריך צבאי FDKM?

 

כדי להיות מדריך צבאי FDKM עליך להיות אחת מהדרישות הבאות:

 • מדריכי FDKM הישראליים של ג'ו-ג'יטסו / קרב מגע.
 • מדריכי FDKM קובוטן;
 • מדריכות FDKM נקבות;
 • מדריכי משטרת FDKM.

צרו איתנו קשר למידע על קורסי מדריכים ואופן ההשתתפות בקורס. אפשרות לעבור את הקורס בעירך או ישירות בפלטפורמה שלנו לקורסים מקוונים FDKM ACADEMY.


הקורסים המקוונים שלנו עם

אקדמיה FDKM

אקדמיה FDKM קורסים מקוונים

FDKM מארגן קורסים למפעילים וקורסי מדריכים עם האקדמיה המקוונת שלנו. בקרו בפלטפורמה המקוונת שלנו academy.fdkm.it ותוכלו להשתתף בקורסים, סמינרים, סמינרים מקוונים, מאסטרים ועוד.

על ידי השתתפות בקורסים המקוונים שלנו לא תצטרך לעזוב ולכן תתמודד עם הוצאות נסיעה, הוצאות לילה, אך תצטרך להישאר בנוחות בבית ולצפות בסרטונים שלנו, לעקוב אחר המאסטרים שלנו, לעקוב אחר קורסי הוובינר שלנו וכו 'וכו'.

באמצעות academy.fdkm.it תוכל להגיע לרמות גבוהות של הכשרה ותמיד תלווה אותך מדריך אפילו עם סמינרים מקוונים פרטיים.

תוכלו למצוא גם קורסים בתחומי לחימה אחרים, קורסי הישרדות, קורסי כושר ועוד.

למה אתה מחכה בקר באקדמיה המקוונת שלנו עכשיו.

סרטון הגדרה גבוהה FDKM וידאו הדרכה
 • חובבי אומנות לחימה, הגנה וכושר גופני.

אם אתה נלהב מהגנה עצמית, אומנויות לחימה או כושר, זה הזמן הנכון להתחיל. עם סרטונים, סמינרים מקוונים, מאסטרים וקורסים מקוונים אחרים, תלווה אותך צעד אחר צעד ללמוד מרחוק איך ומתי אתה רוצה.

 • קציני צבא, משטרה וביטחון

אם אתה שייך לקטגוריות אלה, בוודאי הסרטונים יכולים לעזור לך לצמוח באופן מקצועי. בנוסף לטכניקות הגנה עצמית, תוכלו למצוא גם מספר תוכניות כושר. השתתף בקורסי וובינר כדי להתעדכן בתרגילים חדשים.

 

 

 • תרגול אומנויות לחימה, הגנה אישית וכושר גופני

אם אתה כבר אתלט בהגנה עצמית בשיטת קרב מגע, סרטונים חיוניים עבורך. בעזרת התוכנית המלאה תוכלו להגדיל את המטען האישי שלכם ולשפר את הטכניקות שנרכשו כבר.

 • מדריכי אומנות לחימה, הגנה אישית או כושר גופני

אם אתה כבר מדריך להגנה עצמית בשיטת קרב מגע או כושר, הסרטונים יעזרו לך לתכנן את השיעור שלך בצורה הטובה ביותר. תוכל לקחת רעיונות או לשפר את הטכניקות שלך. כל זאת כדי להבטיח את הטוב ביותר לספורטאים שלכם.


קורסים מקוונים של FDKM מתחילים את הקורס המקוון שלך עכשיו

FDKM המייסד

MASSIMILIANO MARSALA  

נשיא FDKM Massimiliano Marsala

Massimiliano Marsala, מייסד וראש ארגון A.s.d. מערכת הלחימה של משטרת FDKM מלמדת בכל רחבי העולם להפיץ את שיטת ההגנה העצמית עם מערכת ג'ו ג'יטסו / קרב מגע, ישראלית, המתמחה בהכשרה והכנה של מדריכים אזרחיים, צבאיים, אנשי משטרה ומפעילי ביטחון. בוגר מדעי המנוע באוניברסיטה הטלמטית פגאסו. נלהב מאומנויות לחימה, הוא מתחיל בספורט קרבי עם קראטה מסורתי. בשנת 2000 החל את הקריירה הצבאית שלו בחיל הים ומיד לאחר מכן בגדוד הצניחה עם הכשרתו של סופה, ומשם החל את הכשרתו במערכת הצבאית קרב מגע.

לאחר שהשתתף במשימות שמירת שלום בחו"ל, הוא השתתף במספר קורסי הכשרה, והכשיר את עצמו להגדלת הידע הטכני והתפעולי שלו על ידי השתתפות בקורסים שונים בקרב מגע, ובהמשך התמחה בטכניקות המשטרה של קרב מגע.

הודות לאימונים הקשים, הוא השתתף בכמה קורסים בהשגת כישורים שונים, כמפעיל ליווי, כמפעיל הגנה וטרור.

בשנת 2006 החל מסימיליאנו מרסלה, לאחר שהשיג את התואר מדריך ברמה א ', את הרפתקאתו כמורה לקרב מגע לאזרחים ובשנת 2011 לאחר שנים של הכשרה החליט ליצור ארגון משלו שילד FDKM.

FDKM הוא תוצאה ישירה של כל החוויות הללו וכיום מסימיליאנו מרסלה עוסק באזורים שונים בעולם להפצת הטכניקות שרכש לאורך זמן.

בינואר 2014 הוא ממשיך את הכשרתו בפדרציה הישראלית לקרב מגע ישראל בהשגת ההסמכה כמדריכים מדרגה שנייה.

באוקטובר 2014, יחד עם צוותו FDKM איטליה, התמחה במשטרת קרב מגע, והגיע לתואר מדריך דרג שלישי ישירות במדינת ישראל - אשדוד עם הפדרציה של מאסטר ה- KMF, אלאן כהן, ובהמשך באוקטובר 2015 הגיע לציון המקסימלי. למאסטר ברמה הרביעית.

עד היום השכלתו הולכת וגדלה עם בתי הספר הטובים בעולם, אמריקה, רוסיה, צרפת, ישראל, בריטניה ועוד.

הם מדברים על אותו

כמה ספרים וראיונות טלוויזיה

מחבר ספרים של KRAV MAGA MASSIMILIANO MARSALA

ספרינט EBOOK

בספר

קרב מגע

כיצד לנהל תוקפנותהארגון שלנו 

 FDKM הוא ארגון ספורט עולמי שמטרתו להפיץ את טכניקות ה- krav maga הטובות ביותר עם המאמנים הטובים בעולם. הקורסים שלנו מועברים על ידי מדריכים מקצועיים ומוסמכים, הפועלים ישירות מהארץ ומהעולם. קורסים מקצועיים של FDKM, דרישות משטרה, טונפה, קובוטן, דרישות צבאיות, אימונים נגד טרור, הגנה על קורסים מיוחדים, קורסי ירי דינמיים ופעילויות המיועדות ללחימה ביד.

FDKM מפיץ טכניקות מבצעיות בקרב המרכזים המורשים שלה באיטליה ומחוצה לה, באמצעות סמינרים, קורסים לאנשי אזרח וצבא ואנשי כוחות המשטרה. FDKM מעסיקה מדריכים מוסמכים עם רמת ניסיון מסוימת בהכשרה עבור כוחות הצבא והמשטרה בעולם. המדריכים עוברים הכשרה מתעדכנת באופן שוטף באמצעות סמינרים לאומיים ובינלאומיים עם מורים ישראלים ואנשי אבטחה; באופן זה מערכת ההגנה והלחימה המוצעת נשארים תמיד ומתפתחים כל הזמן.

מנקודת מבט טכנית FDKM משלב מגוון של טכניקות הגנה והתקפה: אגרופים, מרפקים, ברכיים, ווים, מנעולים משותפים ונכסים קבועים, שהופכים לכלים חיוניים במאבק ברחוב.


עבודה עם FDKM

לעבוד עם FDKM, להיות מדריך krav maga
עבוד עם FDKM ופתח מרכז שותפים בעירך

לעבוד עם מערכת לחימה משטרתית FDKM. אנו מחפשים משתפי פעולה, מדריכים בכל רחבי העולם לקידום משמעת ה- FDKM בטכניקות קרב מגע, ג'ו ג'יטסו הישראלי, קליעה דינמית וכושר. תוכל ללמד בחדרי הכושר של עירך באמצעות שיטת FDKM המפורטת שלנו בתוכנית ספציפית שיצרה FDKM בעזרת מדריכי הווידאו, מודל חדש שכבר יושם בכל מרכזי FDKM שזוכה להצלחה רבה.

FDKM בעולם משרדינו

בקיצור, אנו מחפשים מדריכים מנוסים שיגדלו את המותג FDKM שלנו ברחבי העולם.

רבים הצטרפו לתוכנית השותפים שלנו, אנו נמצאים בשוויץ, אנגליה, ספרד, רוסיה, צפון אמריקה, דרום אמריקה, יפן ומדינות אחרות ברחבי העולם.

אבל אנחנו מנסים לגדול עוד יותר. אנו סומכים על מי שרוצה לצמוח איתנו, לכן אם כבר יש לך ניסיון באומנויות לחימה או כושר FDKM בשבילך.

אנו מכירים את הרמות והניסיון שלך במגזר על ידי העברת הרמה הראשונה שלך אליך.

בתמורה אנו מבקשים שתכבד את התוכנית החינוכית שלנו ותארגן אירוע כלשהו בעיר שלך אחת לשלוש שנים. מבחינתנו זה יהיה מאוד נחמד.

תהיה לכם הזדמנות לארגן קורסים, לגשת לבחינות לספורטאים שלכם ולהעביר את הרמות השונות עם תעודות FDKM.

FDKM, אנחנו מחפשים אותך.

תקבל את אישורי ה- FDKM שלנו

האישורים שאנו מנפיקים תקפים למטרות תכנית לימודים. ברמה הארצית, FDKM רשום עם מספר הרישום של C.O.N.I והוא מוכר על ידי גוף קידום הספורט AICS (האגודה האיטלקית לתרבות וספורט).

ברמה הבינלאומית ייחסנו את ה- NCAGE - מספר שיתוף הפעולה של נאט"ו ואת ההכרה מג'ו / ג'יטסו הישראלי - קרב מגע ישירות מבתי הספר בישראל.

FDKM משתף פעולה עם בתי הספר הטובים ביותר לקורסי ירי דינמיים בטקסס, רוסיה, פולין ורומניה.

 

ההכרות שלנו


אנו נוכחים

עוֹלָמִי

בקר במרכזים המורשים שלנו

krav maga fdkm במשרדינו ברחבי העולם

NORTH AMERICA


SOUTH AMERICA

OCEANIAעקוב אחר ערוץ הצינור שלך

subscribe to our FDKM you tube channelאירועים FDKM הבאים 

FDKM מארגנת אירועים בכל רחבי העולם. סמינרים, התמחות וקורסי הכשרה במיטב הטכניקות של קרב מגע, ג'ו-ג'יטסו הישראלי וירי קליעה. השתתף גם באירוע בינלאומי. הקורסים שלנו יעניקו לך את האפשרות להשתתף באירוע ייחודי ובלתי חוזר בו תהיה לך האפשרות לטייל ולבקר במקומות חדשים. האירועים שלנו

האירועים שלנו הם בשיתוף פעולה עם מרכזים הקשורים ל- FDKM או עם בתי הספר הטובים ביותר בעולם. אנו מצפים לראותכם באירוע הבא. לחץ על הכפתור למטה וראה את האירועים שלנו ברחבי העולם.

 


ראה תמונות של קורסים שעוזרים בכל רחבי העולם


רשתות חברתיות אחרות .. עקוב אחרינו 

FDKM Instagram
FDKM Linkedin
FDKM facebook


צור קשר עם FDKM

אם אתה מעוניין להשתתף בקורס FDKM, או אם אתה מעוניין לעבוד עם FDKM, אנא צור איתנו קשר בכתובת הדוא"ל שלנו.

אחד המנהלים שלנו יצור איתך קשר בהקדם האפשרי.

דוא"ל FDKM צור איתנו קשר
דוא"ל רשמי של FDKM צרו איתנו קשר